Ambjent biznesi me qera
Siperfaqje: 130m2

•Organizohet ne :
-ambjent sherbimi duplex
-magazine
-2 tualete

•Punime cilesore

•Sistem kondicionimi, aspirimi dhe alarmi

•Survejohet nga kamera sigurie

▪︎Aktualisht dhene me qera

°I pershtatshem per zyra, laborator, klinike etj …

Cmimi: 800€
Adresa: Jordan Misja (Universiteti Beder)