Jepet ambjent per qera kati 0 shtepi private.
Ka nje siperfaqe 90 m2 dhe lartesi 3m.
Mobilimi: bosh
Cmimi :35000 leke i diskutueshem
I pershtatshem per biznes
Rruga Shefqet Musaraj