▪︎Ambient zyrash me qera;

Siperfaqja 250m2;

•Organizuar ne open space, tualet dhe ballkon;

✅ Sistem alarmi, aspirimi dhe kondicionimi;

✅Mundesi ndarje ne 2 dy ambjente -disponon 2 hyrje;

🚘 Post parkimi 200€;

– Pozicionuar ne katin e 8, te nje nga godinat me te njohura ne kryeqytet per aktivitet ne biznes – SKY TOWER;

Cmimi: 15€m2;

Adresa: Bllok.