Jepet me qera super ambient Duplex;

Siperfaqja: 75m²;

I ndarë ne 3 dhoma;
Kati:0 dhe 1 i perbere nga 2 kate;
Mobilimi Bosh;
Cmimi: 1200€ muaj;
Adresa: Zogu i zi.