Jepet me qera ambient bar-kafe;

I organizuar ne:
•ambjent te brendshem 80m2

•2 hapesira verandash:
– ne pjesen perpara 25m2
-nje anesore 40m2;

Ambjenti eshte eshte thuajse i gjithe i shtruar me parket;
Hapesire dhe ambjent teper i kendshme;

Jepet i kompletuar ose dhe bosh ,per ta pershtatur sipas shijeve personale;
Cmimi: 550€;
Adresa: Prane Prokurorise se Tiranes.