Jepet ambient biznesi ne rruge kryesore

Ka nje siperfaqe prej 50 M2

Ka hapsire para dyqanit qe mund te shfrytezohet

Bosh me vetrata xhami,me tualet dhe nje pjese dupleks,ka edhe parkim

Kati 0
I pershtatshem per fast food,bar kafe etj

Adresa:21 dhjetori
Cmimi:1300 euro