Jepet me qera ambjent biznesi;

Siperfaqe 200m2;
I pozicionuar gjysem kati nentoke;
Ambjenti ka funksionuar si restorant-piceri dhe jepet i investuar deri ne detajet me te vogla;
Punime dhe investim shume cilesor i fokusuar ne gure dhe dru;
Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ku operojne shume biznese te tjera;
Cmimi: 2200€;
Adresa: Sheshi Willson.