Jepet me qera ambient per zyra;

Ambjenti organizohet ne 3 dhoma, me 2 tualete dhe 1 ballkon;

Ka nje siperfaqe totale prej 100 m2;

Ndodhet ne katin e 4 banim;

E pershtatshme per zyra ose call center;
Çmimi: 600€;

Adresa: “Hilton Garden.”