Jepet ambjent me qira 170m katror, pjeserisht i mobiluar, i pershtatshem per zyre, call center.
Ka punime elektrike bashkekohore dhe porta interneti ne cdo dhome i pajisur gjithashtu dhe me kondicioner.

Ambjenti ndodhet ne katin e dyte.
Vendodhja: Myslym Shyri;
Cmimi: 1000€.