Ambient biznesi me qera;

Siperfaqja 393m2;
Ndodhet ne katin e II ,ne pallat te ri , i vitit 2020;
E orientuar ne V-P-J ,me fasad xhami, nga rruga kryesore ,nje mundesi e shkelqyer per reklamimin e biznesit;
Pozicionuar ne nje nga zonat me aktive te kryeqytetit ,ku operojne shume biznese te tjera;
Punime cilesore dhe pike strategjike per te investuar;
Cmimi: 17€m2 (diskutim ne lidhje me investimin);
Adresa: Rr. e Barrikadave.