Jepet ambient me qera;

Ka siperfaqe prej 50 m2.
Eshte e organizuar ne dy hapsira te medha dhe 1 banjo.
I pershtatshem per cdo lloj biznesi .
Adresa: Rruga Fortuzi , Mbrapa Ministrise se Drejtesie.
Cmimi: 350 mij lek / muaj , i diskutueshem.