Jepet ambienti me qera;

Ambienti eshte i organizuar ne dy hyrje, njera pjese eshte 105 m2 dhe pjesa tjeter eshte 165 m2;

Eshte perdorur me pare per klinike dentare, momentalisht eshte bosh;

Eshte i shtruar me parket;

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri shume prane qendres;

Qeraja eshte me nje cmim okazion prej 4€/m2. Totali 1080€

Adresa: Rruga e Kavajës.