Jepet me qera ambient biznesi;

Ka siperfaqe 180m2;
Ambjenti ka brenda tualet dhe nje dhome te vogel sherbimi;
Ndodhet ne katin e 2 te pallatit dhe ka dy hyrje ,nje nga brenda pallatit dhe nje nga jashte me shkalle hekuri;
Cmimi: 1500€ (perfshire 15%).

Adresa: Sheshi Wilson.