Shitet / jepet me qera ambient;

Ka nje siperfaqe prej 40 m2 neto.
Eshte e organizuar ne 2 dhoma , banjo.
Eshte bosh.
Mund te funksionoj dhe si apartament .
Cmimi per shitje: 58 mij€
Cmimi per qera: 350€ / muaj.

Adresa: Vasil Shanto.