Jepen me qera ambjente per zyra;

Zyrat kane siperfaqje rreth 20-25 m2;

Ndodhet ne katin e 2 ,ne godine private;
Godina eshte ne funksionon te disa aktiviteteve, me akses ne rruge kryesore;
Ambjent shume i mirembajtur, i investuar dhe me fasade xhami me pamje nga rruga;
Poste parkimi;
Cmimi: 100€ per zyre;
Adresa: Kombinat , prane rajonit nr.6.