Jepet ambjent me qera
Siperfaqja :100 m2
Bosh ( 2 banjo) me lartesi 3 m
I pershtatshem per klinika , zyra dhe cdo lloj aktiviteti tjeter …
Adresa : Rruga Frosina Plaku ne kryqezim me Rr . Ndre Mjeda
Cmimi : 850 euro i diskutueshem