Jepet me qera 1+1

Siperfaqja : 68m2
Kati :1 te nje ndertimi te ri
Adresa : Rruga Muhamet Deliu
100 m mbi restorant freskun
ka supermareket dhe bar kafe afer
Apartamenti ka nje supermobilim
Çmimi : 250 €