Apartament 1+1 me qera

Siperfaqje 54m2

•Organizohet ne 2 ambjente te ndara dhe tualeti

•Kati i 1 ,pallat ekzistues

•Jepet per zyra ,totalisht bosh

Cmimi: 250€
Adresa: Kinostudio