Jepet me qera apartament 1+1

Siperfaqje 60m2

Organizohet ne:

-sallon ndenje+kuzhine

-dhome gjumi

-tualet

-ballkon

•Mobilu ne kushte bashkohore

▪︎Pozicionohet ne katin e VII

•Nje nga zonat me aktivitet shume te lart ne biznes dhe kompleks i vitit 2021

Cmimi: 450€
Adresa: Rr. Kavajes