Jepet me qera 1+1

•Hyrje ne vile private ,me siperfaqje 70m2

•Organizuar ne :

-Ballkon

-Korridor

-Sallon ndenje+kuzhine

-Tualet

•Mobiluar ne kushte bashkohore

•Salloni i pajisur me kondicioner

•Ambjent shume i mirembajtur

▪︎Survejohet nga kamerat

▪︎Kerkohet 1 muaj paradhenie dhe 1 muaj garanci

Cmimi: 350€ (i panegociushem)
Adresa: Inxhinieria Ndertimit