Jepet 1+1 me qera per banim dhe per zyra
Siperfaqja  92m2
Kati 2 ne pallat te ndertuar ne vitin 2000
pjeserisht i mobiluar
Cmimi per banim 35.000 leke pak i diskutueshem
Cmimi per zyra 350€

Adresa  Rruga Sulejman Pasha