Jepet apartament 1+1 me qira te Foleja e Gjelber, prane Zogut te Zi.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjie, nje dhome gjumi, nje tualet.

Eshte i sapomobiluar dhe i pabanuar me pare.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me dy ashensor.

Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese shume komode!

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!