Jepet apartament 1+1 me qira ne Laprake.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjie, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, pa ashensor.

Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese shume komode.

Per me teper informacione na kontaktoni!