Super apartament 2+1 me qera

•Siperfaqje 100m2

•Organizohet ne:

-sallon ndenje+kuzhine+ballkon

-korridor (ben ndarjen e sallonit nga dhomat e gjumit dhe tualetet)

-dhome gjumi cift + tualet

-dhome gjumi femijesh

▪︎Mobilim bashkohor ne detaje

▪︎Pajisur me kondicioner ne 2 ambjente

-Pozicionuar ne katin 1 banim (III fizik) ,me ashensor

Cmimi: 400€
Adresa: Rr. Shefqet Musaraj