Apartament 2+1 me qera
Ka siperdaqje te brendshme 85m2
Eshte i organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe ballkon
Apartamenti eshte i mire-organizuar dhe mobiluar ne kushte bashkohore
Te dyja dhomat e gjumit jane te pajisura me kondicioner
Ndodhet ne katin e 9,pallat i ri ,me ashensor
Mundesi per garazhd dhe parkim me cmim ekstra
Cmimi: 370€
Adresa: Rr. Bill Klinton , Komuna e Parisit