Shitet apartament 1+1, Liqeni I Thate.

Apartamenti shitet super i arreduar me markat nga me cilesoret, e cila nderthur mjeshterisht elegancen me komoditetin.

Ka nje siperfaqe prej 87 m2 totale dhe 79 m2  neto.  Ndodhet ne katin e 2, me pamje nga liqeni artificial.