Jepet apartament me qera 1+1

I organizuar ne:
• dhome gjumi
•sallon
• aneks
•tualet
• ballkon

I mobiluar,uje dhe drita te perfshira ne cmim
Kati 1,vile private

Adresa:Ali Dem
Cmimi:250 mij leke