Tipologji apartamentesh;

Shiten apartamente 2+1;

Kane siperfaqe nga 100-115m2;

Ndodhen ne katin e 3 dhe ne katin e 5 te nje pallati te ri (i vitit 2021);

Orjentimi eshte jug dhe lindje; Zona ku ndodhen apartamentet ka fasilitet te larte;

Shtrimi i apartamentit behet ne baze te preferences ( parket, pllake) i perfshire ne cmim;

Te organizuar nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2banjo dhe ballkone;
Cmimi: 830€ per m2;
Adresa: QSUT.