Shitet apartament 2+1+2 . kati 2 . Pallat i ri me ashensor .
96 m2 bruto dhe 85 m2 neto . Me certefikate pronesie . Orjentimi lindje perendim .
Cmimi : 65 mij euro .
Adresa : Astiri prane Elsaharas .
Tel : 069 35 87 581