Shitet apartament 2+1.

Ka 3 ballkone dhe 2 banjo.
Kati i 7-te
Pallat 8 katesh
Pallat me ashensor
Me kontrate si pallat ,hipoteka ne dalje.

Sipefaqja: 123 m2

Adresa:Rruga Loni Ligori, Astir

Cmimi:680-700 € m2.