Shitet apartament 2+1

Siperfaqe: 94,87 m2
2-dhoma gjumi
1-sallon ndjenje+gatim
1-korridor
1-tualet
1-ballkon
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim, me pamje nga rruga ktyesore dhe me shume drite..
Pjeserisht i investuar me vetrata dhe dritare duplex, kuzhine e kompletuar ,ambazhure tavanore LED.

Adresa:Kompleks Fratari “Astir”.

Çmimi: 75000€