🏡Jepen me qera 2 super Apartamente 1+1
Kati 2 dhe kati 6 pallat i ri me ashensor ,te pa banuar me pare
Siperfaqe 📐72 m2 📍Adresa Brryli ,prane maternitetit te ri
Cmimi 💶 nga 300/€ njera
Per me teper kontaktoni ☎️0693587581