Jepet me qera super apartament 2+1+2 tualete.
Kati 6 pallati ri me 2 ashensor.
Mobilimi bashkekohor dhe sipërfaqja 120m2.

📍Adresa: Rruga e Kavajës, prane kompleksit Delijorgji.