Jepet me qera apartmenti 2+1,e organizuar nga 2 dhoma gjumi ,1 sallon ,1 guzhine e vecuar,2 tualete dhe 1 ballkon.

Ka ndricim natyral gjate gjithe dites eshte i mobiluar,dyshemeja eshte me parket.

Ndodhet ne katin e trete ,ka ashensor. Siperfaqe totale e apartmentit eshte 120 m2.
Çmimi: 370€ i negociueshem deri ne 350€
Adresa: Don Bosko.