Shitet super apartament 2+1 +1 ballkon . Kati 2 pallat i ri me ashensor .
Pershtate si dhe per ambient biznesi si prsh per zyre .
78 m2 bruto dhe 70 neto .
Adresa : Don Bosko .
Cmimi : 66 mije euro .
Tel : 069 35 87 581