Jepet apartament dupleks me qera 3+1

Ka nje siperfaqe prej 160 M2

E organizuar ne:
• 3 dhoma gjumi
• sallon ndenje
• ambient gatimi
• tualet

E mobiluar ne kushte komode
Kati 1 dhe 2,vile private

Adresa:Rruga Dibres,Medreseja
Cmimi:30.000 leke