Jepet me qira super dublex;

Ka siperfaqe 268m2;

Ndodhet ne katin e 7 dhe 8 te nje pallati te ri;

Apartamenti eshte i mobiluar luks, me kamera sigurie, i shtruar me parket, i termoizoluar dhe kondicioner ne cdo dhome;

Eshte i organizuar nga 3dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 3 banjo dhe verande me dalje nga dhoma e ndenjes dhe e gjumit;

Preferohen vetem te huaj;
Adresa: Bllok
Cmimi: 1250€.