Shitet apartament 3+1+2;

Ka siperfaqe 157m2 (bruto).Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri (faze suvatimi), pjese e nje super kompleksi;

Apartamenti ka nje organizim shume te mire me 1dhome ndenje +1kuzhine, 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo;
Adresa: Kodra e diellit 2;
Cmimi: 181000 €.