Shitet duplex;

Ne katin e pare ndodhen, kuzhine+dhome ngrenje, dhome ndenje, nje tualet dhe nje dhome per depo, ndersa ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi, dy tualete personale dhe 1 te perbashket.

Ne te dyja katet ka ballkone super te medha. Duplexi shtrihet ne katin e 3 dhe 4 banim.

Adresa: Kopshti Botanik.

Çmimi: 1100 euro m2.