Shitet apartamenti 2 + 1.
✔️98.9m2.
✔️Super mobilim brenda si dhe e gjitha e shtruar me parket.
🌄Pamje nga dajti.
🔝Kati i 6.
📍Rruga: Teodor Keko, Astir.

📞+355688001000

📞+355688001000
📩[email protected]