Jepet garsoniere me qera;

Siperfaqja 35 m2;
Garsoniere eshte e mobiluar ne kushte shum te mira dhe komode;
Ndodhet ne katin e 2 ne pallat te ri;
Pa ashensor;
Cmimi: 190€;
Adresa: Rr. 5 Maji.