Jepet garsoniere me qera;

Siperfaqe 37 m2;
E mobiluar me kushte shum te mira dhe e paisur me kondicioner;
Ndodhet ne katin e 2 ne pallat te ri pa ashensor;
Cmimi: 230€;
Adresa : Rr. 5 Maji.