Jepet Garsoniere me qera;

Ka siperfaqe prej 40 m2;
Kati 7/ jo i fundit;
Pallat i ri, me ashensor, me ballkon dhe pamje nga lana;
I mobiluar bashkkohor;

Adresa: Bulevardi Bajram Curri/ Brryl;
Cmimi: 270€/muaj.