Jepet gasoniere
kati i par
nje banjo
ambient gatimi
e mobiluar ,gjendja e re
perfshihet drita,internet dhe uj ne çmim
Adresa : Myslym Shyri
50 m afer mullirit
perball drejtoris se policis
çmimi : 290 €