Jepet garsoniere me qera kati ll (shtepi private);

Ka nje siperfaqe prej 45 m2;
E organizuar ne dhome dhe banje;
E pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, televizor, internet, panele diellore;
Eshte e mobiluar;
Adresa: Rr “Arben Broci” (QS);
Cmimi: 200 mije leke.