Jepet garsoniere me qera;

Ka nje siperfaqe prej 45 m2

Ndodhet ne katin e ll (shtepi private);
E organizuar ne dhome dhe banje;
E pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, televizor, internet, panele diellore;
Eshte e mobiluar;
Adresa: Rr “Arben Broci” (QS);
Cmimi: 20000 lek.