Jepet grasoniere;

Ka nje siperfaqe prej 25 m2.
Eshte e organizuar nje dhome dhe banjo.
Eshte e mobiluar .
E shtruar me parket;
Kati 6 i nje pallati ekzistues.
Adresa: Blloku i ambasadave .
Cmimi: 230 mij lek/ muaj.