Jepet me qera nje gazoniere e organizuar nga nje dhome gjumi dhe nje ambient guzhine.

Ndodhet ne katin e pare te nje shtepie private. Ka drite natyrale gjate gjithe dites;

Dyshemeja eshte me pllaka;

Siperfaqe totale e ambjentit eshte 40 m2;
Cmimi: 20000 lek;
Adresa: Rruga Selaudin Zorba.