Jepet Garzoniere me qera

Ka nje siperfaqe prej 25 M2

E organizuar ne:
• dhome
• tualet
• ambient gatimi i perbashket

Jepet vetem per goca

E mobiluar ne kushte komode,uje dhe drita te perfshira ne cmim
Kati 3,pallat ekzistues

Adresa:Pran Gjimnazit Partizani,Qender
Cmimi:25000 leke