💥 Jepet me qira 💥
🔺 Apartment 1+1

🛋 Sallon ndenje
🥘 Kuzhine
🛏 1 Dhome gjumi
🚿 1 Tualet
🌇 Ballkon

▪️Jepet per zyra dhe banim
📐Siperfaqe 60 m2

📍Ish Ekspozita

💶 Cmimi: 320 Euro

ℹ️ Per me shume informacion
☎️ +355 69 358 7581